vrienden,
Daar ik CF(taaislijmziekte of muco) heb, zijn mijn luchtwegen een aandachtspunt in het dagelijkse leven, zonder dat dit overigens het normale leven beinvloed.
Nu is antibiotica toegediend krijgen en in het ziekenhuis liggen een terugkerend gegeven.
Daar mijn vrouw haar studie heeft volbracht tot fytotherapeut (planten geneeskunde) kwam dit haar goed uit(voor zover....)
We besloten -als examenproject- ons eens te gaan storten in de plantaardige medicijnen.
We kwamen uit op een tinctuur van de Hazelaar, deze plant zijn jonge scheuten geeft de elasticiteit terug aan het longweefsel.
Dat is mooi want bij mijn longen kun je de vergelijk trekken met COPD
Nu gebruik ik sinds kort driemaal daags dertig druppels van dit middel, en waarempel er gebeurt iets wat erg vreemd is te noemen.
ik lig in het ziekenhuis maar herstel veel sneller dan gebruikelijk, men is werkelijk verbaasd(de heren medici)
De zogenaamde ontstekingsgetallen dalen heel, de longfunctie is terug op het peil van lang voor deze ontsteking, mijn gewicht neemt daardoor sneller toe.
en wonder boven wonder is er een kwab van mijn luchtwegen weer opengegaan die echt dicht zat gegroeid met bindweefsel en dergelijke rotzooi.
Nu zegt mijn longarts ik volg dit goed en wil eens kijken een tijdje met en een tijdje zonder.
Want op die manier kan ik misschien een vergoeding regelen voor het gebruik hiervan en zou er eventueel verder mee kunnen worden geexperimenteerd......... Dus het belangrijkste is de erkenning en aandacht.
Jammer dat we er niet eerder toe werden geroepen hiermee te starten had misschien..........maar ach nu is de aandacht misschien wel groter voor de levensboom.
De hazelaar ooit groeide hij spontaan in mijn tuin, nochthans is het de naam van onze seedgroep(Avellana latijns) en straks misschien wel een bron van herstel.
Zo is het dus echt de levensboom te noemen.
met de zegening van de hazelaar
Bellinus/|\

